Aktualności


    Miło nam poinformować, że powiększyliśmy naszą gamę produktów o przyrząd do otworów sześciokątnych. RIV 990 to wysokiej jakości narzędzie pneumatyczno – hydrauliczne do wykonywania otworów sześciokątnych. Proces polega na przekształceniu już istniejącego otworu okrągłego w otwór sześciokątny.

Narzędzie może wykonywać otwory sześciokątne o wymiarach SW 6,0 – 11,0mm (nitonakrętki M4 – M8) w detalach o grubości ściany 0,5 – 3,0mm (stal), 0,5 – 1,5mm (stal nierdzewna) oraz 0,5 – 4,5mm (aluminium). RIV990 dostarczane jest w estetycznej i poręcznej, plastikowej walizce bez matryc i stempli, które trzeba zamówić oddzielnie – w zależności od stosowanych rozmiarów sześciokątnych nitonakrętek.

RIV 990

Maszyna jest stosunkowo prosta w obsłudze, nie wymaga żadnych specjalnych kwalifikacji, nie wymaga serwisowania oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa wykonania i późniejszego użytkowania (oznaczona jest znakiem CE, a do każdego urządzenia dołączany jest stosowny certyfikat). Urządzenie posiada roczną gwarancję. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu.
Karta katalogowa

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod nr tel. (22) 625 12 25 wew. 109,110,111,112 lub pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.