Kontakt

Dane kontaktowe

Seen Distribution Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 37A
02-672 Warszawa

tel.: + 48 22 625 12 25
fax: + 48 22 625 12 09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dział elementów elektronicznych:

Artur Kęcki
tel. komórkowy: 693 337 159
tel.: + 48 22 625 12 25
e-mail: artur.kecki@seen.com.pl

Krzysztof Salwa
tel. komórkowy: 513 648 975
tel.: + 48 22 625 12 25
e-mail: krzysztof.salwa@seen.com.pl

Dział elementów mechanicznych:

Karolina Osiecka - Spieżak - Obsługa biurowa
tel. komórkowy: 513 647 443
tel.: + 48 22 625 12 25
e-mail: karolina.osiecka@seen.com.pl

Monika Utko - Obsługa biurowa
tel. komórkowy: 513 648 760
tel.: + 48 22 625 12 25
e-mail: monika.utko@seen.com.pl

Alicja Malinowska - Obsługa biurowa
tel. komórkowy: 513 647 574
tel.: + 48 22 625 12 25
e-mail: alicja.malinowska@seen.com.pl

Tomasz Chylak - Opiekun regionu północ
tel. komórkowy: 693 331 932
tel.: + 48 22 625 12 25 
e-mail: tomasz.chylak@seen.com.pl

Zenon Lembas - Opiekun regionu południe
tel. komórkowy: 505 136 972
tel.: + 48 22 625 12 25 
e-mail: zenon.lembas@seen.com.pl

Artur Urbański - Opiekun regionu wschód
tel. komórkowy: 533 533 864
tel.: + 48 22 625 12 25 
e-mail: artur.urbanski@seen.com.pl


 

Kontakt