Aktualności

Trening w Centrum Szkolenia Technicznego FAR w Bolonii był wyjątkowo intensywny, ale zarazem bardzo interesujący i pozwolił nam wyczerpać praktycznie wszystkie kwestie w zakresie obsługi, bieżącej konserwacji i naprawy większości narzędzi nitujących FAR.

Doświadczenie zdobyte przez naszych Specjalistów ds. techniczno-handlowych i Serwisantów pozwala nam o wiele sprawniej poruszać się w procedurach dotyczących napraw, zarządzać częściami zamiennymi i doborem serwisowych narzędzi stołowych, co finalnie owocuje o wiele wyższym i bardziej profesjonalnym poziomem obsługi naszych klientów na terenie Polski. Już wstępne szkolenia, prowadzone ze względu na pandemię w formacie on-line, zdecydowanie poszerzyły naszą widzę, ale dopiero szkolenie w Bolonii i możliwość bezpośredniego zapoznania się ze wszystkimi najnowszymi technologiami FAR pod kątem narzędzi ręcznych, stacjonarnych, pół-automatycznych i w pełni zrobotyzowanych, a także samych nitów i nitonakrętek, zapewniło nam pełną wiedzę i rozwiało wszelkie wątpliwości. Szkolenie, które zakończyliśmy otrzymaniem oficjalnego certyfikatu "Autoryzowane Centrum Serwisowe FAR", uważamy za świetną inwestycję w celu dalszego rozwoju współpracy pomiędzy FAR i SEEN DISTRIBUTION.

Bardzo dziękujemy całej załodze FAR i z niecierpliwością czekamy na kolejną sposobność spotkania, a przy okazji serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego nowego show-room'u w Warszawie, poświęconego narzędziom nitującym i elementom złącznym FAR (otwarcie już wkrótce).

Na szczególne podziękowania z naszej strony zasługuje Pan Massimo Generali, który osobiście zaangażował się w nasz trening, przygotował kompletny plan szkoleniowy, a także zapewnił dla nas szereg specjalistów odpowiedzialnych za wszystkie technologie FAR.

Mille grazie!

certyfikat FAR