Aktualności

nitonarkętki SeenMiło nam poinformować, że marka TUBTARA®, oddział belgijskiej firmy DEJOND zajmujący się produkcją nitonakrętek formowanych na zimno, obchodzi w tym roku sześćdziesięciolecie swojego istnienia.
Firma DEJOND została założona w 1901 roku przez Juliana Dejond w Antwerpii (Belgia) i początkowo zajmowała się jedynie dystrybucją metalu dla przemysłu. Po II Wojnie Światowej poszerzyła działalność o dystrybucję różnych elementów złącznych i systemów budowlanych, a w 1954 roku rozpoczęła swoją pierwszą własną produkcję – nitonakrętek TUBTARA®. .


Dzięki mocno rozwiniętym i stale poszerzanym możliwościom technologicznym obróbki metalu, firma DEJOND znana jest obecnie na całym świecie jako jeden z europejskich liderów w produkcji najwyższej jakości nitonakrętek, które eksportowane są do wielu krajów na wszystkich siedmiu kontynentach.

nitonakrętki seen


Nitonakrętki TUBTARA® to formowane na zimno nity rurkowe z gwintem wewnętrznym, które:

nitonarkętki Seen

  • zapewniają mocny i wytrzymały gwint w metalowych detalach o zbyt cienkich lub zbyt twardych ściankach do nagwintowania oraz w detalach wykonanych z kompozytów i plastików, których nie da się nagwintować
  • instaluje się jednostronnie, co jest niezastąpione w przypadku aplikacji z ograniczoną możliwością lub całkowicie bez możliwości podejścia od strony wewnętrznej,
  • zapewniają możliwość trwałego nierozłącznego połączenia kilku paneli (nitowanie), a następnie kolejnego elementu przy pomocy rozłącznego połączenia gwintowanego (skręcanie),
  • instaluje się łatwo i szybko, bez uszkadzania lub deformacji powierzchni detalu, nawet blisko jego krawędzi

 
Seen Distribution dostarcza Państwu nitonakrętki TUBTARA® od 2008 roku. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych i zamówień na interesujące Państwa modele. Przejdź do oferty.

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod nr tel. (22) 625 12 25 wew. 109,110,111,112 lub pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TUBTARA®