Aktualności

nitonarkętki Seen   Kolejna nowość w ofercie specjalistycznych elementów złącznych Działu Mechaniki Seen Distribution. Prezentujemy nitonakrętki nierdzewne Tubtara® w pokryciu Seal Inox™

nitonarkętki Seen

  Seal Inox™ to cienka powłoka nakładana na nierdzewne nitonakrętki Tubtara®, która ułatwia ich montaż (zmniejsza współczynnik tarcia), dodatkowo chroni przed korozją oraz niektórymi środkami chemicznymi (chlorki, kwasy i oleje), a także niweluje zjawisko „zapiekania” się nierdzewnych, gwintowanych elementów złącznych, tzw. „galling’u”.

  Seal Inox™ standardowo ma srebrno-szarą barwę (co ułatwia odróżnianie elementów nią pokrytych od standardowych), pokrywa nitonakrętki obustronnie (zarówno na zewnątrz – styk nitonakrętka-detal jak i na gwincie wewnętrznym – styk nitonakrętka-trzpień gwintowany), jest odporna na działanie wysokich temepratur (do 180ºC) oraz w pełni zgodna z dyrektywami RoHS i ELV.

  Pokrycie Seal Inox™ może być stosowane na nitonakrętkach Tubtara® radełkowanych i sześciokątnych, otwartych i zamkniętych, ze wszystkimi standardowymi modelami kołnierzy, wykonanych ze stali nierdzewnych AISI 304, 316, 316Ti i 904L i jest stosowane na zamowienie (elementy w tym pokryciu nie są magazynowane).

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą, bardzo bogatą ofertą firmy DEJOND w zakresie niestandardowych nitonakrętek Tubtara®: Oferta DEJOND

nitonarkętki Seen

Tubtara®