Aktualności

Szanowni Państwo,
CAPTIVE FASTENER, amerykański producent elementów samo-klinczujących reprezentowany przez Seen Distribution na terenie Polski, własnie poszrzył swoją dotychczasową ofertę kołków wciskanych standardowych typu CH (stal ocynkowana) i CHS (stal nierdzewna AISI 300) o kołki z gwintem metrycznym M10 i calowym 3/8-16.

Dotychczas największymi rozmiarami gwintów były odpowiednio M8 i 5/16-18, a Klienci zainteresowani większymi średnicami musieli wykorzystywać kołki wzmocnione typu HCH, HCHS, których łby nie licują się z powierzchnią detalu.

Captive Fastener Seen Distribution

Kołki CH i CHS zapewniają trwałe i wytrzymałe połączenie z materiałem bazowym oraz idealnie zlicowaną, bardzo estetyczną powierzchnię od strony ich instalacji w detalach o grubości ścianki już od 1,0mm (M2,5-M5), od 1,6mm (M6) i od 2,4mm (M8, M10).

Kołki CH i CHS z gwintem M10 będą dostępne w długościach od 15 do 38mm. Na tą chwilę nie są jeszcze osiągalne - trwa ich produkcja i już niebawem będziemy w stanie proponować Państwu ich bezpłatne próbki lub dostawy wymaganej do produkcji ilości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą gamą elementów samo-klinczujących na naszej stronie – www.seen.com.pl oraz do składania zapytań ofertowych na interesujące Państwa wyroby.