Aktualności

Prezentujemy Państwu nowy produkt firmy Captive Fastener - samozaciskowe kołki gwintowane z szeroką główką serii HCW. Elementy te posiadają przewagę nad kołkami do zgrzewania i innymi elementami mocującymi, bowiem szeroka główka umożliwia uzyskanie pewniejszego zakotwiczenia oraz uzyskanie większej wytrzymałości przy oddziałującej sile skrętnej w materiałach o grubości już od 1mm. Kołki wykonane są z obrabianej termicznie ocynkowanej stali węglowej i posiadają gwint klasy 2A, MIL-S-7742.
Szanowni Państwo, CAPTIVE FASTENER, amerykański producent elementów samo-klinczujących reprezentowany przez Seen Distribution na terenie Polski, własnie poszrzył swoją dotychczasową ofertę kołków wciskanych standardowych typu CH (stal ocynkowana) i CHS (stal nierdzewna AISI 300) o kołki z gwintem metrycznym M10 i calowym 3/8-16.
Firma DEJOND, nasz belgijski producent formowanych na zimno nitonakrętek marki Tubtara®, przygotował dla Państwa nowe, uaktualnione i poszerzone wydanie katalogu swoich produktów.
Miło nam poinformować, że marka TUBTARA®, oddział belgijskiej firmy DEJOND zajmujący się produkcją nitonakrętek formowanych na zimno, obchodzi w tym roku sześćdziesięciolecie swojego istnienia. Firma DEJOND została założona w 1901 roku przez Juliana Dejond w Antwerpii (Belgia) i początkowo zajmowała się jedynie dystrybucją metalu dla przemysłu. Po II Wojnie Światowej poszerzyła działalność o dystrybucję różnych elementów złącznych i systemów budowlanych, a w 1954 roku rozpoczęła swoją pierwszą własną produkcję – nitonakrętek TUBTARA®. .

Strona 1 z 15