Aktualności

Kaschke KG (GmbH and Co) i Bourns, Inc. złożyły wniosek o rozpatrzenie połączenia do Niemieckiego Federalnego Urzędu Kartelowego.

seen kaschke

Getynga, Niemcy, 3 grudnia 2020 r. - W dniu 24 listopada 2020r. Kaschke KG (GmbH and Co) oraz Bourns, Inc. złożyły formalny wniosek o połączenie w niemieckim Federalnym Urzędzie Kartelowym. Kaschke KG to spółka matka dla  Kaschke Components GmbH, wiodącego na rynku projektanta i producenta elementów indukcyjnych   i ferrytów. Bourns, Inc. to producent standardowych i niestandardowych rozwiązań magnetycznych.

Wniosek został złożony, aby uzyskać zgodę na ustanowienie globalnego partnerstwa strategicznego obu spółek w celu opracowania nowych produktów magnetycznych, w tym transformatorów mocy i dławików umożliwiających klientom tworzenie wysoce wydajnych i wytrzymałych zasilaczy.

Strategiczne partnerstwo ma połączyć rozległą wiedzę firmy Kaschke na temat niestandardowych projektów i materiałów ferrytowych oraz doświadczenie Bournsa w zakresie profesjonalnych zastosowań w celu zaprojektowania unikalnych nowych produktów, które wniosą nową wartość na rynkach przemysłowych i rynku alternatywnych źródeł energii.

O firmie Kaschke: Firma Kaschke Components GmbH, założona w 1955 r., jest liderem na rynku w opracowywaniu celowanych rozwiązań indukcyjnych, oferujących optymalną wydajność zgodnie z zasadą projekt-koszt. Produkty są opracowywane w siedzibie firmy w Getyndze i wytwarzane w zakładach produkcyjnych w Tunezji i Kuellstedt w Turyngii. Dodatkowe informacje o firmie i produktach są dostępne na www.kaschke.de .

O firmie Bourns: Bourns, Inc. jest wiodącym producentem i dostawcą czujników położenia i prędkości, zabezpieczeń obwodów, komponentów magnetycznych, modułów mikroelektronicznych, paneli sterujących i produktów rezystancyjnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Riverside w Kalifornii w USA. Bourns obsługuje szeroki zakres rynków, w tym: motoryzacyjny, przemysłowy, konsumencki, komunikacyjny, niekrytycznych systemów podtrzymywania życia, audio i inne. Dodatkowe informacje o firmie i produktach są dostępne na stronie www.bourns.com .